تبلیغات
گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ورامین - اعزام گروههای جهادی
چهارشنبه 2 دی 1388

اعزام گروههای جهادی

   نوشته شده توسط: دانشجوی جهادگر    نوع مطلب :اطلاع رسانی ،

رییس بسیج سازندگی:


در سال جاری بیش از 800 گروه جهادی به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.

ایسکانیوز: رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در سال جاری بیش از 800 گروه جهادی به مناطق مختلف کشور اعزام شدند، در همه صحنه‌های اردوهای جهادی دانشجویان پرچمدار اصلی این اردوها بوده‌اند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، سردار مجید خراسانی با اشاره به اینکه در سال جاری دانشجویان در عرصه فعالیت های جهادی، شورآفرینی کردند گفت: از اوایل انقلاب، دانشجویان محور همه حرکت‌های ماندگار شدند.
وی اظهار داشت: دشمنان همواره به دنبال این مسئله بودند تا نسل سوم انقلاب را از امور فرهنگی در کشور باز دارند اما استقبال جوانان در سال‌های اخیر از حرکت‌های جهادی، توطئه‌های دشمنان را باطل کرده است.
وی با اشاره به اینکه لازم است در بحث اردوهای جهادی به مبانی قرآن و احادیث و بیانات مقام معظم رهبری مراجعه کنیم گفت: ما باید نسل آینده را با این مبانی آشنا کنیم.
سردار خراسانی ظرفیت بسیج دانشجویی استان تهران را بسیار خوب توصیف و اظهار امیدواری کرد که با اندکی سرمایه گذاری بتوان از بسیج دانشجویی این استان بهره برداری مناسب کرد.
وی با اشاره به برگزاری همایش های شکوه هجرت و رسم هجرت گفت: این دو همایش باعث شد تا بتوانیم اردوهای جهادی را آسیب شناسی کنیم و نقاط ضعف و قوت این روستاها را نیز بشناسیم.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه امسال اردوهای جهادی بسیار متفاوت تر از سال گذشته برگزار شد تاکید کرد: لازم است با کمک استانداران عرصه‌های اردوهای جهادی بعدی را شناسایی کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری را به مناطق محروم سراسر کشور ارائه دهیم.
سردار خراسانی افزود: با تاسیس یک بانک اطلاعات در سازمان بسیج سازندگی 2 هزار روستا برای اردوهای جهادی بعدی انتخاب شدند که از هر روستا پنج اولویت مهم را انتخاب کرده‌ایم که در روزهای آینده در اختیار دانشجویان قرار می دهیم.